ما می دانیم که استفاده مؤثر از آینه های صفحه نمایش بازتاب اشیاء است. ما تقریباً در هر مکانی که نیاز به جستجوی آنچه پشت سرمان است از آینه استفاده می کنیم. اختراع آینه بزرگترین کمک به بشریت است. آینه های مورد استفاده در پریسکوپ ها و کالیدوسکوپ ها
در ساخت پریسکوپ های مورد استفاده در زیردریایی ها و کالیدوسکوپ های مورد علاقه کودکان از این آینه ها استفاده می شود. در زیردریایی‌ها، آینه‌های مورد استفاده در پریسکوپ‌ها، تصاویر هر کشتی موجود در سطح دریا را منعکس می‌کنند.

در حالی که ساعت دیواری آینه ای شیک مورد استفاده در کالیدوسکوپ به همراه شیشه های رنگی بسیاری از الگوهای رنگارنگ را منعکس می کنند و همچنین زمان را هم نشان می دهند.

آینه های مورد استفاده در چراغ های مشعل در چراغ های مشعل و چراغ قوه برای انعکاس پرتوهای نور و حتی در پروژکتورهای سقفی به همین دلیل استفاده می شود.

ساعت

این استفاده از آینه های هواپیما در چراغ های مشعل در واقع می تواند برای اهداف جستجو در شب و مکان های تاریک استفاده شود.

آینه های مورد استفاده در عینک ما هر روز صبح از خواب بیدار می شویم و اولین چیزی که استفاده می کنیم آینه برای دیدن، مسواک زدن، آرایش کردن و غیره است.

بدون آینه انجام این فعالیت ها بسیار دشوار خواهد بود. حتی از آینه مقعر به عنوان آینه اصلاح برای دیدن تصویر بزرگتر صورت استفاده می شود.

آینه های مورد استفاده در اجاق خورشیدی در یک اجاق خورشیدی، یک آینه هواپیما بیشتر نور خورشید را که به آن می‌تابد منعکس می‌کند. اجاق خورشیدی کارآمدترین روش استفاده از انرژی های تجدیدپذیر برای مصارف پخت و پز است.

آینه های مورد استفاده برای امنیت و ایمنی هنگام جستجوی مواد منفجره در زیر خودرو از آینه استفاده می شود. حتی از این آینه ها در مغازه ها برای زیر نظر گرفتن مشتریان استفاده می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *