باید گفت چرم گاوی اصل چرمی است که صاف شده و معمولاً با رنگدانه کامل درمان شده است. این کار برای درمان پوست هایی است که به دلیل قرار گرفتن در معرض محیط دارای اسکار و سایر عیوب هستند.

در نهایت چرم گاوی اصل Split Bovine وجود دارد که از لایه های میانی و تحتانی اپیدرم به دست می آید. این نوع چرم برای تولید چرم های جیر یا چرم های دانه اصلاح شده (روکش شده با پلی اورتان کاملاً رنگدانه شده) در نظر گرفته شده است. در اینجا، از حداقل پوست های مطلوب استفاده می شود، بنابراین از دوام کمتری نسبت به چرم های کامل و دانه بالایی برخوردار است.

یک چیز در مورد چرم گاوی اصل قطعی است: این چرم بسیار بادوام است و ماندگاری بیشتری نسبت به چرم شکننده تر از سایر پوست حیوانات دارد.

چرم

اگر یک محصول چرمی گاو را با چرم حیوان دیگری مقایسه کنیم، چرم گاو مقرون به صرفه ترین خواهد بود. البته، با این فرض که ما در حال مقایسه درجات مشابه هستیم.

مانند دانه کامل گاو در مقابل دانه کامل موجودات دیگر. این “عجیب” نیست، اما هنوز هم می تواند به طور کلی یک محصول با کیفیت بالا باشد، بسته به فرآیند دباغی و دانه است.

چیزی که در خرید چرم گاوی اصل مهم‌تر از کشف نژاد حیوانی است که چرم از آن منشا گرفته است، بررسی دقیق ساخت چرم است.

در فرآوری چرم گاوی اصل، بهترین پوست‌ها از آن‌هایی که به طور کامل قابل استفاده نیستند جدا می‌شوند مانند پوست‌هایی که بریدگی یا جراحت دارند.

و احتمالاً قطعات در طرح‌های تکه‌کاری دوخته می‌شوند. طرح تکه‌کاری اولین نشانه‌ای است که نشان می‌دهد این چرم بی‌کیفیت است. به سادگی، ضایعات به هم دوخته شده است. هیچ تضمینی در مورد درجه چرم وجود ندارد زیرا خود چرم می تواند درجات مختلفی داشته باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *