همانطور که مستحضر هستید انواع ختلفی از زنجبیل وجود دارد، نوع پودر شده ی زنجبیل کوهی هم طرفداران زیادی داشته و خلوص بالایی دارد، زنجبیل کوهی پودر شده برای ریختن داخل چای، دم کردن به صورت دم نوش و یا حتی به صورت ادویه همراه با ادویه های دیگر مثل زردچوبه هندی یا به تنهایی مورد استفاده قرار می گیرد.

جالب است بدانید در دامنه کوه های البرز چند گیاه می روید که یکی از ان ها گل گاو زبان وحشی است که در عطاری ها با قیمت گل گاوزبان وحشی مناسب است و موجود می باشد گل گاو زبان یکی از گیاهان دارویی است که خواص فراوانی دارد گل گاوزبان در ابتدا در فرانسه شناخته شد و آن ها به دلیل اینکه این گیاه خاصیت روغنی دارد.

همچنین افرادی که علاقه مند به دیزاین مکانهای مورد استفاده برای جشن هستند همواره این آگاهی را دارند که گل میخک و رز پرورش یافته درشهرکرد دراین زمینه جزو پرمصرف ترین گلهای تزئینی بوده و زیبایی بی نظیری را در صورت بهره بردن برای دیزاین رقم می زنند که گل میخک شهرکرد از بهترین نوع می باشد.

لازم به ذکر است که باید بدانید که این محصولات عمدتا از دسته گل و گیاه های تزیینی بشمار می روند و از مهمترینها و پرطرفدارترین این راسته از گل وگیاه هستند، همچنین گل میخک تزئینی علاوه بر بازار فروش گسترده در داخل کشور، بازاری پررونق در امر صادرات دارد.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *