مراقبت صحیح از حوله تن پوش پرستیژ عمر آنها را طولانی تر می کند و آنها را برای سال ها در بهترین حالت نگه می دارد. حوله های نخی مناسب ماشین لباسشویی هستند. آنها را در آب خنک با مواد شوینده ملایم بشویید و خشک کنید.

برای اینکه آن‌ها پف‌دار و نرم شوند، به‌جای ورقه‌های خشک‌کن، چند توپ خشک‌کن پشمی اضافه کنید. هرگز از مواد سفید کننده روی حوله های خود استفاده نکنید.

در حالی که می‌توانید حوله تن پوش پرستیژ را در ماشین لباسشویی بشویید، بهترین راه برای نرم نگه داشتن آن‌ها این است که آنها را با هوا خشک کنید. برخی از خشک کن ها دارای تنظیمات خشکی هوا هستند که می تواند کار کند. هرگز از هوای گرم روی حوله های بامبو استفاده نکنید زیرا باعث سفت شدن آن ها می شود.

حوله

هوای گرم نیز دشمن الیاف مصنوعی مانند میکروفیبر و پلی استر است. برای نکات دقیق تر شستشو و مراقبت، راهنمای نحوه شستشو، خشک کردن و مراقبت از حوله و نحوه حفظ بوی تازه و تمیز حوله را بخوانید.

حوله GSM چیست؟ قبلاً اشاره کردیم که برخی از حوله ها “نازک تر” و برخی “ضخیم تر” هستند. این فقط یک روش کلی برای صحبت در مورد وزن حوله است. شاید قبلاً علامت اختصاری GSM را روی برچسب حوله دیده باشید.

این مخفف “گرم بر متر مربع” است و اندازه گیری استاندارد برای وزن پارچه است. GSM، همانطور که به حوله های حمام مربوط می شود، تراکم محصول را توصیف می کند. هر چه مقدار GSM بیشتر باشد، حوله ضخیم تر، سنگین تر و نرم تر است.

وزن اکثر حوله ها بین 300 تا 900 GSM متغیر است. آنهایی که در انتهای پایینی قرار دارند (300-400) سبکتر و نازکتر هستند. حوله های ساحل، آشپزخانه و مسافرتی کمترین GSM را دارند.

یک حوله با وزن متوسط در محدوده 400-600 قرار دارد. این وزن مناسب برای حوله های حمام و دستی روزانه و همچنین حوله های صورت و حوله های شستشو است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *