باید اشاره داشت که نقش خمیر دندان پلاسترین به مبارزه با حفره ها، سفید کردن دندان ها یا حفظ سلامت، سلامت لثه ها و نفس تازه محدود نمی شود، بلکه در بسیاری از امور دیگر زندگی نیز کاربرد دارد زیرا حاوی ترکیبات، عناصر و آنتی باکتریال های بسیار موثر است.

فواید کلی خمیر دندان پلاسترین دست ها با مالیدن دست ها با کمی خمیر دندان پلاسترین و شستن دست ها با آب از شر بوی بدی که با صابون از بین نمی رود مانند بوی ماهی، پیاز، سیر یا کلر خلاص می شوند.

عینک های غواصی را با استفاده از کمی خمیر روی عدسی های عینک، مالیدن آن به صورت دایره ای با انگشتان دست و سپس پاک کردن آن با دستمال خشک، از مه و درخشندگی پاک می کند.

خمیر دندان

مداد شمعی یا مداد رنگی را با استفاده از کمی خمیر دندان پلاسترین روی یک پارچه تمیز و سپس مالیدن دیوار از روی دیوار جدا کنید. بطری های پلاستیکی کودک را با مالیدن شیشه با خمیر دندان پلاسترین با استفاده از مسواک و سپس شستشو با آب از بوی بد پاک کنید.

باید گفت الماس و طلا با قرار دادن مقدار کمی خمیر دندان پلاسترین روی یک مسواک بسیار نرم می درخشند، سپس طلا و الماس را به خوبی جلا داده و به سرعت آبکشی کنید تا خمیر خشک نشود. لکه های سخت مانند:

لکه های رژ لب و جوهر را با مالیدن مستقیم خمیر دندان پلاسترین روی لکه، سپس خشک شدن، مالش لکه و شستشوی آن با آب، با در نظر گرفتن عدم استفاده از خمیر دندان پلاسترین حاوی درصد سفید کننده بالا از بین می برد. مواد روی لباس های رنگی چراغ های جلوی خودرو را پس از شستن چراغ ها با صابون با استفاده از خمیر و به صورت دایره ای با جلا دادن آن ها براق کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *