پوشیدن دستکش لاتکس فاین از دست ها در برابر مواد شوینده خشن و سایر محصولات پاک کننده ای که در خانه و جاهای دیگر استفاده می شود محافظت می کند.

این دستکش ها به طور سنتی توسط افرادی که در خانه نظافت می کنند استفاده می شود و در بین نظافتچی های حرفه ای و برای پاکسازی در مغازه ها، کافه ها و سایر مکان های عمومی محبوب است.

کارها و برای همه کارهایی که دست ها باید در آب قرار بگیرند مفید هستند و هنگام جاروبرقی، گردگیری و پرداخت محافظت می کنند.

رایج ترین ماده ای که برای ساخت دستکش های خانگی استفاده می شود لاتکس است که نوعی لاستیک است. معمولاً دستکش‌ها دارای روکش «گله» پنبه‌ای هستند که به راحتی آن‌ها را در می‌آورند.

دستکش

آنها در طیف وسیع تری از رنگ ها و طول سرآستین موجود هستند. مشکلات مربوط به لاستیک لاتکس شامل واکنش های آلرژیک و محافظت ضعیف در برابر موادی مانند حلال است.

مواد دیگری که برای کاهش این مشکل استفاده می شوند PVC، نیتریل و نئوپرن هستند. لاستیک طبیعی که برای کاهش مقدار تولید کننده های آنتی بادی از نظر شیمیایی درمان شده است.

مانند Vytex Natural Rubber Latex، می توان برای تولید دستکشی استفاده کرد که خواص لاستیک سنتی را حفظ می کند و در عین حال کاربر را در معرض مقادیر قابل توجهی کاهش یافته آلرژن های لاتکس قرار می دهد.

دستکش در صنعت خدمات غذایی برای به حداقل رساندن تماس با غذاهای آماده استفاده می شود. به طور کلی، کارمندان خدمات غذایی موظفند قبل از شروع کار یا پوشیدن دستکش های یکبار مصرف، دست ها را بشویند.

به دلیل بروز آلرژی به لاتکس، بسیاری از مردم به دستکش‌های وینیل یا نیتریل روی می‌آورند.[نیازمند منبع] دستکش‌های پلی جایگزین بسیار ارزانی هستند.

بسیاری از مراقبان هنگام پاک کردن یا استفاده از کرم ها از دستکش استفاده می کنند در حالی که باسن یا اندام تناسلی کودک را لمس می کنند. این دستکش ها از لاتکس، وینیل یا نیتریل ساخته شده اند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *