جواهرات مردانه، به ویژه انگشترهای الماس مردانه، از آن دسته دسته هایی هستند که به اندازه کافی مورد توجه قرار نمی گیرند.

همانطور که روندها و ترجیحات در طول زمان تغییر کرده است، سبک های انگشتر دخترانه نیز تغییر کرده است. اغلب، وقتی به جواهرات برای پسران فکر می کنیم، به گروه های عروسی فکر می کنیم .

گردنبند یکی از باکلاس ترین جواهراتی است که هر خانمی ممکن است داشته باشد حس استایل هر کسی با گردنبندهای آنها نشان داده می شود که نه تنها سهم قابل توجهی در لباس شما دارد بلکه چیزهای زیادی را در مورد شما به عنوان یک شخص نشان می دهد.

برنامه ریزی برای خواستگاری آسان است، اما انتخاب انگشتر نامزدی مناسب برای او آسان نیست.

انگشتر

شما باید قبلاً شریک زندگی خود را برای مدت طولانی می شناسید اما غلبه بر این چالش دشوار است زیرا این حلقه در تمام زندگی او با آنها خواهد ماند.

حلقه ها بیشتر در ذهن مردان با ازدواج مرتبط است با این حال، پوشیدن بند طلا بر روی دست مردان ممکن است به همان اندازه که یک اعلامیه ازدواج در سال های اخیر است، یک بیانیه مد باشد.

از دوران باستان حلقه‌ها توسط مردان برای نماد ثروت، رتبه و وضعیت تأهل استفاده می‌شده است.

پوشیدن جواهرات الماس و اندازه لباس بافتنی نوزاد برای همه مناسبت ها برای سنت ها رایج بوده است اما آیا معنای اصلی آن را می دانیم؟ مردم جواهراتی می پوشند که فرهنگ آنها را تعریف می کند یا برای آنها شانس می آورد.

طرح‌های مختلف انگشترهای الماس معنای زیادی با خود دارد.

پیشنهادهای غافلگیرکننده با مشکلات خود همراه است انار پخته و تعیین اندازه حلقه بدون اینکه شخص دیگر بداند کار بزرگی است. الماس برای هدف پیشنهادی نیست، فقط می توان آن را به عنوان هدیه، نشانه عشق، سالگرد، هدیه تولد، و ارزش گذاری دوستی داد.

 • منابع:
  1. Diamond Rings For Men – The Ultimate Collection Of Diamond Ring Styles
 • تبلیغات: 
  1. درهایی که در مقابل تیر اندازی ایستاند
  2. فوت دو نفر به طور مشکوک با چرم که در نزدیکشان افتاده بود!!!
  3. مردی تخمه را به عنوان طعمه ماهیگیری می کند
  4. فناوری های مختلف سبزی خشک

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *