اگر به تازگی کسب و کار فروش سس سزار هاینز خود را شروع کرده اید، ممکن است فرض کنید می توانید سس خود را در آشپزخانه خانه خود تولید کنید. در حالی که این ممکن است بهترین استراتژی باشد در حالی که محصول خود را آزمایش می کنید و نام تجاری خود را رشد می دهید.

جایی که می توانید سس خود را بفروشید محدود می کند. قوانین مواد غذایی کلبه تنظیم می کند که آیا کارآفرینان می توانند غذاهای کم خطر را برای فروش از خانه خود تولید کنند یا خیر.

قوانین غذای کلبه از ایالت به ایالت دیگر متفاوت است. آنها برای مشاغل خرد با درآمد کم اعمال می شوند. در زیر، روش‌های معمولی را که کسب‌وکارهای مواد غذایی کلبه می‌توانند و نمی‌توانند محصولات خود را بفروشند، بیان می‌کنیم.

اگر قوانین مربوط به غذای کلبه در منطقه شما وجود ندارد یا آنها را خیلی محدود می‌دانید، از آشپزخانه کمیساری برای تهیه سس خود استفاده کنید.

سس

آشپزخانه های کمیساری آشپزخانه های تجاری قابل اجاره هستند. آنها به کسب و کارهای کوچک اجازه می دهند تا کالاهای خود را در آشپزخانه مورد تایید FDA بدون سرمایه گذاری در یک مرکز گران قیمت آماده کنند.

اگر سس های خود را در یک آشپزخانه کمسیری تهیه می کنید، می توانید آنها را در هر انجمنی بفروشید. بطری هایی که روی یک تسمه نقاله در یک کارخانه برای تولید حرکت می کنند.
استراتژی تولید ایده آل برای کسب و کار سس شما به اندازه و مقیاس عملیات شما بستگی دارد. اگر دسته‌های کوچکی از سس خود را برای فروش در بازارهای محلی ایجاد می‌کنید، می‌توانید آن را به تنهایی یا با کمک چند کارمند تولید کنید.

اگر در سایت تجارت الکترونیک یا فروشگاه های مواد غذایی خود به مخاطبان زیادی می فروشید، تولید سس خود را به یک همکار بسته بندی برون سپاری کنید.

Co-packer یک شرکت تولید مواد غذایی تاسیس شده است که کسب و کارها برای تولید محصولات خود پول می پردازند. همچنین به عنوان تولید مشترک شناخته می شود، همکارها تجهیزات سنگینی دارند که تولید مواد غذایی را ساده می کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *