ام دی اف گردویی روشن از روکش های چوب واقعی با کیفیت ساخته شده است که به ام دی اف ممتاز چسبانده شده اند. هسته MDF با روکش 0.5 میلی متری در دو طرف برای ایجاد اندازه نهایی است.

روکش دارای صورت درجه A و صورت درجه B است. برش مسطح یک روکش برش تاج ایجاد می کند که چهره ای شکل تر می دهد. چوب جامد و روکش های چوب واقعی محصولات طبیعی هستند به این معنی که هر قطعه با تنوع در سایه، رنگ، ساختار، دانه بندی و گنجاندن گره ها و شکاف ها از ویژگی های محصول منحصر به فرد است.

ام دی اف گردویی روشن جایگزین ایده آلی برای چوب های جامد است و برای اهداف مختلفی از جمله ساخت مبلمان اداری، کابینت آشپزخانه، قالب بندی پانل، ست ناهار خوری، اطراف آتش و بسیاری موارد دیگر استفاده می شود.

ام دی اف

ام دی اف به دلیل داشتن سطوح صاف و پایدار برای تزئین روکش های چوبی یا لمینت نیز استفاده می شود و به راحتی می توان آن را سوراخ کرد و در اندازه های خاص برش داد.

ام دی اف گردویی روشن فقط برای کاربردهای داخلی مناسب است. به راحتی با ابزارهای دستی و ماشینی برش داده می شود اما خط برش از شکستن الیاف سطح جلوگیری می کند. سطوح چوب واقعی طبیعی را می توان با جلا یا لاک برای مطابقت با سلیقه افراد افزایش داد.

ام دی اف گردویی روشن از الیاف چوب، مخلوط با رزین و موم ساخته می شود که سپس به ضخامت مورد نیاز فشرده می شود. این الیاف چوبی از رقیق های جنگلی سازگار با محیط زیست، چوب پالت های بازیافتی و خاک اره تهیه می شوند.

تمام گرد و غبار در صورت استنشاق یا بلعیدن می تواند مضر باشد، گرد و غبار ام دی اف نیز از این قاعده مستثنی نیست. PPE های صحیح مانند ماسک های گرد و غبار و عینک باید به صورت روتین استفاده شوند. ماشین‌های کارگاهی باید مجهز به تجهیزات گردگیری مناسب باشند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *