برجسته ترین ویژگی این کفش های پاشنه دار شیک این است که همه صندل چرم دست دوز در طرح های بی عیب و نقص گل یا شکل بریده شده اند.

پاشنه های بریده شده در اندازه ها، رنگ ها، شکل ها و طرح های مختلف موجود هستند و در عین حال جذاب و مرتب به نظر می رسند. در چند سال گذشته، این صندل های بی نظیر به طور فزاینده ای محبوب شده اند.

و دلیل برجسته‌ای برای آن وجود دارد  این کفش‌های پاشنه با طرح‌های دوست‌داشتنی برش خورده، می‌توانند ظاهر ساده و ساده شما را در یک چشمک بالا ببرند. برای مواقعی که پاهای شما مانیکور نشده و نیاز به پوشاندن دارند، همیشه می توانید کفش پاشنه بریده مورد علاقه خود را بپوشید.

بند‌های تی نیز نامیده می‌شوند صندل مردانه ترک تانگ‌ها نسخه‌ای جذاب‌تر از دمپایی‌ها هستند در بیشتر نقاط جهان از بند بند و دمپایی به جای هم استفاده می شود.

اگرچه آنها کفش ساده ای هستند صندل مردانه اورجینال اما به همان اندازه سکسی و شیک هستند. یک جفت بند معمولی دارای یک بند نازک تا ضخیم است که از سمت راست انگشت پا به سمت چپ می رود. به دلیل کیفیت پوشیدن آسان، صندل های لحظه آخری ایده آلی هستند.

رایج است که بیشتر زنان قد بلند از کفش های پاشنه بلند اجتناب می کنند زیرا ممکن است آنها را به طرز عجیبی قد بلند نشان دهد.

به گفته کارشناسان مد، صندل های بند دار بهترین گزینه برای آنهاست آنها راحتی و راحتی را که معمولاً از صندل مردانه بلوچی انتظار می رود برای شما فراهم می کنند.

  • منابع:
    1. 35 Different Types of Sandals for Women and Men (Epic List)
  • تبلیغات: 
  1. بهترین روش برای ثروتمند شدن در دنیای مجازی
  2. با خامه معجون ضدپیری بسازید
  3. فروش عمده دستگاه کلاغ پران صوتی
  4. یکی از رسم و رسمات کشور انگلیس شکستند شیشه است

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *