باید گفت من معتقدم که قرار دادن عبارت سیلیکون که بر روی شلنگ هوا آکواریوم نوشته می شود غیرصادقانه است. از آن زمان، من این شلنگ هوا آکواریوم سیلیکونی درجه پزشکی را خرج کردم، و می توانم بگویم که این چیزها معامله واقعی هستند.

این فوق العاده انعطاف پذیر، آسان برای کار و کیفیت بالا است. در حالی که برای اعتبارسنجی خیلی زود است، اکنون یک سال است که بدون هیچ مشکلی در مخزن من قرار دارد.

من را اشتباه نگیرید من 100٪ متقاعد شده ام که می توانم یک وسیله خوشحال کننده بین شلنگ هوا آکواریوم سیلیکونی ارزان قیمت و چیزهای درجه یک پزشکی بیابم اما پس از دو تجربه بد فکر کردم که تمام تلاشم را می کنم.

شلنگ هوا آکواریوم

اگر پیشنهادی برای یک شلنگ هوا آکواریوم سیلیکونی با کیفیت بالا و در عین حال مقرون به صرفه دارید، دوست دارم در مورد آنها بشنوم. من متوجه روندی شده‌ام که در آن بسیاری از برندهای ارزان‌تر خطوط هوایی اشاره نمی‌کنند که لوله‌های آنها از چه موادی ساخته شده است. اگر اینطور است، انتظار داشته باشید که از وینیل ساخته شود.

چه وینیل یا سیلیکون را انتخاب کنید، هر دو بیش از حد توانایی انتقال هوا به آکواریوم شما را دارند. اما اگر به لوله‌هایی نیاز دارید که کار کردن با آن آسان باشد، توصیه می‌کنم کمی بیشتر هزینه کنید و مسیر سیلیکونی را طی کنید.

بهترین تیوب خطوط هوایی کدام است؟ اگر از فروشگاه حیوانات خانگی محلی خود خرید می کنید، از هر مارک لوله ای که در قفسه نگهداری می کنند استفاده خواهید کرد. اما اگر به صورت آنلاین خرید کنید، انتخاب های بیشتری خواهید داشت.

از همان شرکتی که تعویض آب باورنکردنی پایتون را ایجاد کرد، لوله پلاستیکی آنها با کیفیت و مقرون به صرفه است. این همان چیزی است که من قبل از تغییر به سیلیکون استفاده کردم .

اگر پس زمینه ای تیره روی آکواریوم خود دارید، ممکن است متوجه شوید که لوله های مشکی بهتر از لوله های شفاف با هم ترکیب می شوند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *