انتخاب ایده آل شما برای دستگاه تصفیه آب خانگی کیسی سافت واتر uf-26u3 به کیفیت آبی که باید تصفیه کنید و نوع آلاینده ها و ناخالصی هایی که باید حذف کنید بستگی دارد.

منبع آب محلی خود را بررسی کنید تا انتخاب آگاهانه تری داشته باشید. آیا آب خود را از یک چاه یا مخزن خصوصی یا از طریق منابع عمومی تامین می کنید؟

اگر آب آشامیدنی شما از تاسیسات تصفیه آب شهری تامین می شود، معمولا گزارش سالانه کیفیت آب در دسترس است. اگر اینطور نیست، می‌توانید آزمایش‌های خود را توسط یک آزمایشگاه معتبر یا با استفاده از تجهیزات آزمایش آب تجاری موجود انجام دهید.

یکی از عواملی که باید به آن توجه کنید، سطح کل مواد جامد محلول (TDS) در آب آشامیدنی شما است. سطح TDS برای اندازه گیری انواع مختلف ناخالصی ها، نمک ها، مواد معدنی یا فلزات استفاده می شود.

دستگاه

معمولاً به صورت قسمت در میلیون (ppm) یا میلی گرم در لیتر (mg/L) بیان می شود. برای سطح قابل قبول TDS برای آب آشامیدنی در منطقه خود به مقامات بهداشتی محلی خود مراجعه کنید.

کاتیون موثرترین راه برای کاهش سطح TDS آب آشامیدنی شما است، زیرا اشعه ماوراء بنفش (UV)، اولترافیلتراسیون (UF) و سایر روش‌های فیلتراسیون معمولی بر TDS تأثیر نمی‌گذارند.

آیا باید با آلاینده ها یا خطرات شناخته شده مقابله کنید؟ بررسی کیفیت تامین آب آشامیدنی شما را در مورد هر گونه آلودگی یا خطراتی که ممکن است مجبور به مقابله با آن باشید، آگاه می کند. اینها می توانند از بی اهمیت و بی ضرر تا کاملاً شدید متغیر باشند.

برخی از آلاینده های طبیعی مانند ترکیبات حاوی گوگرد مضر نیستند اما می توانند بر طعم آب تأثیر بگذارند. آنها را می توان با چندین نوع مختلف از فناوری های دستگاه تصفیه آب خانگی کیسی سافت واتر uf-26u3، مانند فیلترهای کربن فعال یا سیستم های اسمز معکوس حذف کرد.

سایر آلاینده های مضر را نمی توان با طعم، بو یا بینایی تشخیص داد. این شامل ترکیبات آلی فرار، سرب، آرسنیک، نیترات ها و بقایای آفت کش ها می شود. جوشاندن و فیلتراسیون بسیاری از این آلاینده ها را از بین نمی برد، بنابراین ممکن است به روش های موثرتر دستگاه تصفیه آب خانگی کیسی سافت واتر uf-26u3 مانند سیستم تصفیه آب اسمز معکوس نیاز داشته باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *