باید گفت هنگامی که روفرشی 9 متری ساده لازم را در تمام ورودی های ساختمان نصب کردید، وقت آن است که نگاهی به برنامه مراقبت از فرش خود بیندازید:

جاروبرقی روزانه مراقبت منظم از فرش که بر روی ملزومات و یکپارچگی تمرکز دارد، تضمین می‌کند که فرش‌های شما مرتب و تمیز به نظر می‌رسند، در حالی که به بهبود کیفیت هوای داخل ساختمان‌ها نیز کمک می‌کند.

پیدا کردن تجهیزات مناسب برای آسان کردن روال اصلی مراقبت از فرش تا حد امکان، کلیدی است تا اطمینان حاصل شود که می‌توانید به کار خود ادامه دهید.

هنگام انتخاب جاروبرقی برای مراقبت روزانه، سه عامل وجود دارد که باید در نظر گرفته شود:

مناسب برای ساختمان شما، ارگونومی، فیلتر

روفرشی

به تأسیسات خود نگاه کنید و تعیین کنید که کدام مناطق فرش شده باید هر روز جاروبرقی شود. آیا فضای وسیعی مانند ورودی، با حداقل مبلمان یا موانع دارید؟ سپس یک جاروبرقی مسیر تمیز کردن وسیع انتخاب مناسبی برای به حداکثر رساندن کارایی خواهد بود.

آیا اتاق‌های زیادی با مبلمان مانند کلاس‌های درس، دفاتر یا سالن‌ها وجود دارد که باید روزانه جاروبرقی شود؟ یک جاروبرقی قوطی با مشخصات پایین و عمودی ممکن است انتخاب بهتری برای این نیازها باشد.

جاروبرقی‌های باتری‌دار می‌توانند انتخابی عالی باشند، زمانی که نظافتچی‌ها باید در اطراف مهمانان ساختمان، مانند بیمارستان یا محیط مدرسه، کار کنند تا خطرات زمین خوردن را از بین ببرند.

برای فضاهای باز واقعاً بزرگ مانند مراکز همایش و تأسیسات صنعتی، یک جارو فرش سواری می تواند بهره وری را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

طراحی ارگونومیک بر ایمنی و کارایی استفاده تمرکز دارد. جاروبرقی های ارگونومیک از این جهت مهم هستند که می خواهید از پاک کننده های خود مراقبت کنید و کار آنها را راحت تر کنید. تجهیزات ارگونومیک نیز بهره وری را افزایش می دهد و در دراز مدت هزینه کمتری برای شما به همراه دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *