اگر فکر می‌کنید شال چروک بلند از مد افتاده و فقط چیزی است که افراد مسن می‌پوشند، خب، اشتباه می‌کنید! شال یک تکه لباس همه کاره است که می توان آن را به روش های مختلف پوشید. این نه تنها شما را گرم نگه می دارد، بلکه اگر به روش صحیح پوشیده شود، می تواند یک استایل عالی نیز ایجاد کند! در این مقاله چند روش خلاقانه برای پوشیدن شال را به شما نشان می دهیم.

برای این کار می توانید از شال چروک بلند یا روسری استفاده کنید. با این مدل های شال عالی، در عین سادگی شیک و شیک به نظر برسید. شال را می توان به روش های مختلفی پوشید. اروپایی‌ها آن را به روش‌های خاصی می‌پوشند، عرب‌ها به روش‌های کاملاً متفاوت و جنوب آسیایی‌ها نیز راهی برای پوشیدن شال دارند.

شال

این یک روش جاودانه برای پوشیدن شال چروک بلندی است که هرگز از مد نمی افتد. هیچ چیز نمی تواند راحت تر از یک شال نرم که دور شانه های شما بسته شده باشد و در یک روز سرد نهایت احساس گرما را به شما بدهد.

این یک استایل عالی است و با لباس های قومی بسیار هماهنگ می شود. می‌توانید آن را روی کافتان، کورتا/کورت، کت و شلوار قومی، ساری و مجموعه‌ای از لباس‌های سنتی دیگر بپوشید. از آنجایی که به خوبی یک لباس سنتی را تکمیل می کند، این استایل برای پوشیدن در مراسم عروسی و مراسم های دیگر عالی است. به روش سنتی خود را با شال بپیچید و اجازه دهید مردم هر بار که به “ظرافت” فکر می کنند به شما فکر کنند.

دوپاتا را با شال جایگزین کنید. همچنین زمانی که کمی در مورد آب و هوا نامطمئن هستید، اما نمی خواهید ریسک حمل نکردن شال را بپذیرید، عالی عمل می کند. خب این سبک در چنین مواقعی ناجی شماست! آن را به عنوان دوپاتا بپوشید و اگر هوا خیلی سرد شد، فقط از آن به عنوان شال استفاده کنید تا گرم بماند – این دو پرنده با یک سنگ است.

بهترین راه برای پوشیدن روسری این است که آن را دور گردن خود ببندید. این یک سبک کلاسیک است که کاملاً شیک است. این را می توانید با لباس های غربی بپوشید. اضافه کردن یک ژاکت روی لباستان ظاهری عالی به شما می دهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *