نوعی محصول کنسرو شده گوجه فرنگی که بیشترین پردازش و پخت را طی می کند، له شده و رب گوجه فرنگی پوره می شود.

با خوشرنگ شدن رب گوجه نی نی سایت می توانید غذاهای خود را خوشمزه تر نمایید.

رنگ عمیق‌تر، بافت ضخیم‌تر، غلظت بیشتری از طعم گوجه‌فرنگی و فرم غلیظ‌تری دارد (می‌تواند یک غلیظ‌کننده عالی ایجاد کند). از آن در تهیه خورش و سوپ نیز استفاده می شود.

به عنوان یک قاعده کلی، در مقایسه با سس یا پوره گوجه فرنگی، به رب گوجه فرنگی بسیار کمتری نیاز دارید. چگونه در کنار هم قرار می گیرد؟ پختن و کم کردن گوجه فرنگی تازه و سپس صاف کردن مواد جامد به طوری که فقط آب آن باقی بماند، به دنبال آن آب آن کاهش می یابد.

اگرچه اصطلاح “خرد شده” به طور آزاد در این زمینه استفاده می شود، سس ها و سوپ ها از گوجه فرنگی هایی که له شده اند بسیار استفاده می کنند.

برخی از انواع آن نرم تر و بیشتر شبیه پوره هستند، در حالی که برخی دیگر بافتی ضخیم تر دارند. در یک دنیای ایده آل، شما یک ثبات را می خواهید که جایی در وسط باشد.

گوجه‌فرنگی‌های خرد شده از قوطی هنوز طعم میوه‌ای و دلپذیری دارند، اما اگر گوجه‌فرنگی‌ها به‌جای آب‌میوه به صورت پوره کنسرو شده باشند، ممکن است طعم آن بیشتر شبیه گوجه‌فرنگی پخته‌شده باشد تا طعم گوجه‌فرنگی تازه.

رب گوجه‌فرنگی بسیار نرم‌تر از گوجه‌فرنگی خرد شده است، اما پوره گوجه‌فرنگی به اندازه رب صاف نیست. پس از جدا شدن پوست گوجه‌فرنگی‌ها، چند فرآیند دیگر برای تهیه پوره گوجه‌فرنگی باید انجام شود.

بیشتر گوجه فرنگی ها در اسرع وقت کنسرو می شوند. پس از جوشاندن و کم شدن، گوجه‌فرنگی‌ها فیلتر می‌شوند تا دانه‌هایی که ممکن است قبل از کنسرو باقی مانده‌اند، از بین بروند.

اگرچه گوجه فرنگی پخته شده است، اما طعم گوجه فرنگی قوی مشابه گوجه فرنگی تازه را نخواهد داشت، اما همچنان یک انتخاب فوق العاده برای خورش ها، سس ها و سایر غذاهایی است که می توان در آرام پز تهیه کرد.

آنها برای استفاده به عنوان یک سس پیتزای سریع که ممکن است روی مقداری خمیر پخش شود، به خصوص در پیتزای سبک ناپلی فوق العاده هستند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *