یک ساعت baby-g فیک چیزی فراتر از یک نگهدارنده زمان است. این نمادی از سنت و تاریخ است که در یک اثر نمایشی با مهارت فوق العاده محصور شده است.

بسیاری از مردان متوجه نمی شوند که قطعات هنری را روی مچ دست خود می پوشند. برخی از خانه‌های ساعت دارای چهار صنعتگر هستند که برای چندین ماه روی یک ساعت کار می‌کنند قطعات پیچیده‌ای از فناوری را با دست طراحی می‌کنند.

ساعت baby-g فیک آنالوگ دارای مکانیزم ساده و ثابتی است. نحوه بیان آن جایی است که بخش عمده ای از خلاقیت وارد می شود. طراحی ساعت ذاتاً هنری است.

سبک‌های ساعت‌های عمومی و غیر الهام‌بخش زیادی وجود دارد، اما بهترین چیزها زیبا هستند و چقدر یک ابزار را زیبا می‌دانید؟

ساعت

هنر روی یک ساعت می تواند به اشکال مختلف باشد. صفحه می تواند به معنای واقعی کلمه یک نقاشی باشد یا طراحی خود این ساز یک هنر ناب است. برای بسیاری از مردم این حرکت به اندازه صفحه و کیس جذابیت ایجاد می کند.

یک ساعت مچی Patek Philippe از مجموعه موسیقیدان اریک کلاپتون در خانه حراج کریستی به نمایش گذاشته شد. ساعت نه تنها هدیه اصلی است، بلکه یک میراث اصلی است. مهم نیست که چه فلسفه ای دارید.

او در پایان زندگی است، همه ما می توانیم قبول کنیم که مردم می توانند از طریق خاطرات کسانی که آنها را می شناختند زندگی کنند.

داشتن ساعت‌های مربوط به دوره‌های مختلف، یادآور افرادی است که قبل از شما زندگی می‌کردند. داشتن ساعت‌های آن‌ها باعث می‌شود به شکلی واقعی به آنها فکر کنید. آنها همین ساعت ها را می پوشیدند که نشانه هایی از استفاده، مراقبت و عشق را نشان می دهد.

مجموعه ساعت نیز یک میراث است. لزوماً نباید ارزش یک گنج کوچک را داشته باشد – اما سپردن ساعت(های) خود به کسی که به او اهمیت می دهید، در اصل ارزش هایی را که برای شما مهم بودند، به شخص دیگری منتقل می کند.

از زمان ساعت آفتابی (و احتمالاً قبل از آن) مردان به وسایل اندازه گیری زمان علاقه داشتند. یادآوری اینکه زمان ما محدود است. استفاده از ساعت روی نگرش من به زمان تاثیر مثبتی دارد. من بیشتر به نحوه گذراندن 24 ساعتم توجه دارم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *