باید گفت تنها چند مورد از مزایای کفش اسکیت سرعت کاناریام عبارتند از: ایجاد تعادل، کنترل عضلات، وضعیت بهتر و اعتماد به نفس. استرنگ می‌گوید هرچه بیشتر اسکیت کنید.

انقباضات عضلانی در قسمت مرکزی، باسن، همسترینگ، ساق پا، پشت، مچ پا و کف لگن بیشتر خواهید شد و همچنین استقامت خواهید داشت.

لاکس می‌گوید یکی از مزایای مورد علاقه‌اش اسکیت روی غلتک این است که تاثیر کمتری نسبت به دویدن دارد، اما شما در وضعیت ایستاده در مقابل نشستن مانند دوچرخه‌سواری هستید.

او می‌گوید: «با افزایش سن، باید بیشتر به طول عمر و اجتناب از ورزش‌های هوازی که مفاصل ما را آسیب می‌زند، فکر کنیم. اسکیت یک تمرین قلبی عالی است که نه تنها عضلات پا را می سازد.

اسکیت

بلکه عضلات بالاتنه شما را نیز می سازد، زیرا در حال چرخاندن بالاتنه و استفاده از بازوها و شانه های خود برای “پمپ زدن” در هنگام اسکیت هستید.

حرکت رول اسکیت همچنین به مزایای فیزیکی از جمله افزایش تعادل و هماهنگی شما منجر می شود. برت دورنی، مربی شخصی و یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه تناسب اندام، می گوید اسکیت به حس عمقی (آگاهی از بدن شما در مکان و زمان) کمک می کند.

زیرا برای حفظ فرم خوب، ایستادن و ادامه حرکت در جهت درست نیاز به تمرکز دارد. و بدن شما را در بسیاری از سطوح حرکتی کار می کند، در حالی که بسیاری از اشکال دیگر کاردیو تمایل دارند خطی باشند.

ناگفته نماند، این فقط سرگرم کننده است. چه در خارج از منزل باشید و چه در یک پیست اسکیت سرپوشیده، به تنهایی یا با دوستان، اسکیت غلتکی می تواند بدن شما را به حرکت درآورد بدون اینکه حتی متوجه شوید که در حال ورزش هستید.

چه مدت باید رولر اسکیت کنید؟
در نهایت، تعیین مدت زمان اسکیت در هر جلسه معین به سطح تناسب اندام فرد بستگی دارد، اما خبر خوب این است که همیشه نباید خیلی طولانی باشد.

لاکس می‌گوید شما می‌توانید فقط در 10 دقیقه یک تمرین عالی داشته باشید، اما او جلسات اسکیت رولیک را به مدت 25 تا 30 دقیقه ترجیح می‌دهد تا زمان کافی برای گرم کردن قبل و خنک کردن بعد از آن وجود داشته باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *