دونات کاکائویی دومین انتخاب محبوب در ایالات متحده است. اگر اهل تجارت هستید و می خواهید طرز تهیه این خوراکی های شیرین را بیاموزید، دیگر به دنبال آن نباشید. وقتی در مورد بیابان صحبت می کنیم، دونات اولین چیزی است که به ذهن اکثر مردم می رسد، من نیز!

دونات ها را می توان در یک پلتفرم بزرگ فروخت و شما می توانید به یک کارآفرین مستقل تبدیل شوید. همه چیز با استراتژی های بازاریابی خلاقانه با چشم انداز گسترده برای داشتن یک تجارت سودآور و قابل برند شروع می شود، هر دو برای اهداف عالی ارزش گذاری کسب و کار مورد نیاز هستند.

اگر از قبل می‌پرسید چگونه کسب‌وکار خود را شروع کنید، می‌خواهم برخی از مراحل نادیده‌گرفتن را که در ابتدا باید انجام دهید به اشتراک بگذارم. اطلاعات زیر طرح کلی یا طرحی برای صرفه جویی در زمان، انرژی، پول و اشتباهات پرهزینه است.

دونات

بله، شما می توانید یک کسب و کار دونات راه اندازی کنید و مقدار زیادی پول به دست آورید (من بارها و بارها آن را دیده ام) با این حال توصیه می کنم با اطلاعات زیر شروع کنید تا پایه یک طرح تجاری را شروع کنید.

برای آسان‌تر و سریع‌تر کردن فرآیند، بیایید طرح کلی زیر را بررسی کنیم. بنابراین، بیایید شروع کنیم قبل از ثبت نام تجاری فرضی، نام دامنه تجاری Donut Shop را ثبت کنید

ممکن است ماه‌ها وقت صرف کرده باشید تا نام کسب‌وکار خود را برجسته کنید، بنابراین آن را به دست کلاهبرداران اینترنتی که اینترنت را برای نام‌های تجاری جدید حذف می‌کنند، از دست ندهید.

کسب و کارهای تازه افتتاح شده دونات و کافی شاپ ها به ویژه در معرض اخاذی از افرادی هستند که قبل از انجام شما نام دامنه شما را ثبت می کنند و برای پول از شما اخاذی می کنند!

به محض اینکه نام کسب و کار را نهایی کردید، دامنه را ثبت کنید. در این مورد زیاد فکر نکنید، چند نام را یادداشت کنید و بهترین را انتخاب کنید. این نام تجاری را آغاز می کند و از نام دامنه شما برای سال های آینده محافظت می کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *