از خوبی ها شروع می کنیم صندل به دلایل مختلفی می تواند مفید باشد.

پاها می توانند نفس بکشند گاهی اوقات مهم است که پاهای خود را خشک نگه دارید صندل چرم دست دوز برای تنفس پاهای شما عالی هستند.

همانطور که قبلاً در مورد آن صحبت کردیم، برخی از بیماری‌های پا مانند ناخن‌های فرورفته یا پای ورزشکار سریع‌تر بهبود می‌یابند، اگر پا از یک محیط سفت و مرطوب دور نگه داشته شود.

سهولت دسترسی بسیاری از مردم دوست دارند با پای برهنه در خانه خود راه بروند، بنابراین گرفتن یک جفت جوراب و کفش تنیس زمانی که می خواهید بیرون بروید می تواند کمی دردسرساز باشد.

صندل ها برای موقعیت هایی مانند بیرون آوردن سطل زباله یا رها کردن سگ مناسب هستند. شما از پاهای خود در برابر صخره های موجود در حیاط خود محافظت خواهید کرد، و اگر چندین سفر به بیرون انجام می دهید، می توانید به سرعت آنها را روی و یا خارج کنید.

ساخت برای ساحل صندل مردانه ترک بهترین نوع کفش برای پوشیدن در ساحل است. آنها می توانند از پاهای شما در برابر شن های داغ محافظت کنند و می توانید صندل های خود را در آب بپوشید تا در پایان روز آنها را بشویید.


صندل ها در محیط مناسب عالی هستند، اما در صورت استفاده نادرست می توانند پای شما را نیز در معرض خطر قرار دهند.

ساپورت پا ضعیف در حالی که برخی از صندل‌ها مانند Birkenstocks راحتی و پشتیبانی از قوس را ارائه می‌کنند، اکثر صندل‌های ارزان قیمت بیشتر از یک تکه مقوا پشتیبانی نمی‌کنند.

کفش‌های تنیس معمولی برای توزیع وزن در حین راه رفتن طراحی شده‌اند، اما برخی از صندل مردانه اورجینال عملکرد ضعیفی برای محافظت از پای شما در هر قدم انجام می‌دهند.

اگر صندل‌های شلوغ برای مدت طولانی پوشیده می‌شوند، ممکن است فشار غیرضروری به پاها و مچ پا وارد کنید.

محافظت کم صندل ها در برخی موقعیت ها عالی هستند، اما اگر قصد دارید فعال باشید، نه. دویدن باصندل مردانه بلوچی، حتی اگر فقط یک فریزبی اشتباه را تعقیب کنید، می تواند خطرناک باشد زیرا کفش ها برای سطوح ناهموار طراحی نشده اند.

احتمال رگ به رگ شدن مچ پا در صندل تا کفش تنیس بسیار بیشتر است و حرکت اجسام سنگین را فراموش می کنید.

 • منابع:
  1. The Benefits and Drawbacks of Wearing Sandals
 • تبلیغات: 
  1. آیا سارقان موزه بریتانیا دستگیر شدند؟
  2. داستانهای موفقیت استارتاپ های بزرگ ایران!
  3. کاشت نهال فلفل دلمه ای در گلدان
  4. مرگ مشکوک پیرمرد با خوردن توت فرنگی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *