شبستر طیف گسترده ای از لوله پلی اتیلن شبستر اتصالات و منهول های پلی اتیلن را با بهترین متریال و ماشین آلات مدرن آلمانی تولید می کند که پاسخگوی نیازهای طرح ها و پروژه های مهندسی می باشد.

امروزه از سیستم های لوله پلی اتیلن شبستر در اکثر پروژه های سیستم های آتش نشانی، پروژه های فشار انتقال آب و سیستم های انتقال فاضلاب شهری و صنعتی و همچنین انتقال گاز طبیعی در محیط های صنعتی و شیمیایی، پروژه های مخابراتی و کابل کشی استفاده شده است.

نسل جدید لوله پلی اتیلن شبستر با استفاده از تولید پیشرفته و مدرن خط تولید لوله های پلی اتیلن کاروگیت دوجداره در جهان تولید می شود. این خط تولید کاملاً ساخت آلمان بوده و از مهندسی پیشرفته آلمانی برخوردار است.

لوله

لوله پلی اتیلن شبستر اسپیرال در مواردی که وزن خاک از آستانه لوله های موجدار بیشتر باشد قابل استفاده است. لوله های پلی اتیلن مارپیچ همچنین می توانند در انتقال مایعات یا کانال های انتقال هوا در سطح یا زیر زمین در فشارهای کم استفاده شوند.

لوله های فاضلاب این شرکت تنها لوله های تولیدی در ایران می باشد که کاملاً مطابق با استاندارد DIN 1187 آلمان ساخته شده است. دارای شش سوراخ در هر ردیف است و سطح تخلیه آنها نسبت به لوله های دیگر بهتر است.

سوراخ های دستی پلی اتیلن کاربردهای متنوعی مانند جعبه محافظ اتصالات، جعبه پیشخوان، جعبه نظارت در خطوط کابل، جعبه بازدید در خطوط آب، نفت و گاز دارند. سوراخ های دستی شبستر بسته به کاربرد در ابعاد، اندازه ها و اشکال مختلف تولید می شود.

منهول پلی اتیلن یکی دیگر از محصولات شرکت شبستر است که از بهترین مواد اولیه و بهترین طراحی نسبت به نمونه های مشابه ساخته شده است. با توجه به کاربرد گسترده محصولات پلیمری pf در صنایع مختلف در سراسر جهان، می تواند جایگزین مناسبی برای منهول های بتنی و سایر منهول های ساخته شده با سنگدانه های بنایی باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *