اگر کسب و کار شما نیاز به تمیز کردن دارد، باید روی یک شیلنگ فشار قوی آب سرمایه گذاری کنید که بتواند کار را به درستی انجام دهد. در اینجا مواردی وجود دارد که باید در مورد این شیلنگ ها در نظر داشته باشید تا بتوانید طول عمر تجهیزات خود را افزایش دهید و از استفاده ایمن آن اطمینان حاصل کنید.

شیلنگ فشار قوی آب اجزای تخصصی هستند که برای تمیز کردن در صنایع مختلف تجاری استفاده می شوند. آنها می توانند فشارهای بالا بین 3000 PSI تا 6000 PSI را تحمل کنند و برای تحمل دماهای شدید از -40 درجه سانتیگراد تا 135 درجه سانتیگراد ساخته شده اند.

هنگامی که با لوازم جانبی مناسب نصب شوند، می توان از آنها برای تمیز کردن خاک های سرسخت جاده ها و محل های ساختمانی استفاده کرد. آشپزخانه های صنعتی را ضد عفونی کنید و روغن، گریس، رنگ و زنگ زدگی را از کامیون ها و ادوات کشاورزی پاک کنید.

شیلنگ

چه چیزی باعث می شود که شلنگ های واشر فشار قوی باشد؟ شیلنگ های واشر فشار دارای سه لایه از مواد سنگین و بادوام هستند. این آنها را برای صنایع پر تقاضا ایده آل می کند. در اینجا نگاهی به آنچه در هر لایه وجود دارد است:

لایه داخلی این داخلی ترین لایه ای است که در معرض حلال تمیز کننده یا آب قرار دارد. معمولاً از لاستیک مصنوعی مقاوم در برابر روغن مانند نئوپرن ساخته می شود که می تواند در برابر انواع حلال ها و دماهای شدید مقاومت کند.

لایه میانی این لایه محل تقویت شیلنگ است. معمولاً از یک یا دو قیطان ساخته شده از فولاد با کشش بالا یا نخ با استحکام بالا تشکیل شده است. تقویت کننده سیم مسئول نگه داشتن شیلنگ در هنگام فشار زیاد است.

لایه سوم این بیرونی ترین لایه است که معمولاً به عنوان پوشش شلنگ شناخته می شود. معمولاً از یک ماده بادوام مانند نیتریل کربوکسیلات ساخته می شود که با پین سوراخ می شود تا بخار و بخارات به دام افتاده خارج شوند. این کار از ایجاد تاول روی سطح جلوگیری می کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *