میوه خشک در دبی که سرشار از کلسیم، آهن، B1، B2 و ویتامین C است، به عنوان درمان کننده بسیاری از بیماری ها شناخته شده است. توت سفید دارای اثرات تب بر و ادرارآور (ادرارآور) است. معروف است که شربت به دست آمده از توت سیاه تاثیر مثبتی بر بیماری های دهان و گلو دارد.

میوه خشک انبه که سرشار از ویتامین های A، C و E است، یکی از غذاهایی است که برای اعصاب، زیبایی پوست و مو بسیار مفید است و همچنین خون را تمیز می کند، هضم غذا را تسریع می کند و آنتی اکسیدانی قوی است.

میوه خشک زردآلو مغذی و سرشار از پتاسیم است. برای مشکلات گوارشی مفید است؛ از استرس و کم خونی جلوگیری می کند. ویتامین A موجود در آن از ایجاد اختلالات پوستی مانند آکنه جلوگیری می کند.

میوه خشک

به رشد کمک می کند، عملکردهای بینایی را تقویت می کند، از پیشرفت دیابت جلوگیری می کند، از سیستم ایمنی محافظت می کند. پتاسیم عملکرد خوب همه ماهیچه ها و اعصاب به ویژه عضلات قلب را تضمین می کند.

زردآلو میوه ای فیبری است. مشخص شده است که غذاهای فیبری باعث افزایش متعادل قند خون می شوند و برای محافظت در برابر سرطان مفید هستند زیرا زمان ماندن مواد مضر در روده را کوتاه می کنند.

میوه خشک توت فرنگی همچنین مقدار زیادی فسفر و آهن در توت فرنگی خشک وجود دارد. همچنین سرشار از ویتامین های C، B و K است. توت فرنگی به بدن نیرو می بخشد، کلسترول را کاهش می دهد و از تصلب شرایین جلوگیری می کند.

علاوه بر این، میوه خشک توت فرنگی که یک آنتی اکسیدان بسیار خوب است، سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند و در برابر سرطان محافظت می کند. برای عملکرد منظم دستگاه گوارش بسیار مفید است.

دفع کننده کرم روده، مدر و دفع کننده مواد مضر بدن، پاکسازی خون، تقویت کننده لثه و رفع بوی بد دهان، کاهش فشار خون و استرس با اثر آرام بخش است.تب را کاهش می دهد، تب را کاهش می دهد، برای روماتیسم و ​​ناراحتی های کبدی مفید است و پوست را مرطوب می کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *