باید گفت بادام پوست کاغذی شور در خارج از کشور بسیار شناخته شده هستند، به همان اندازه که به صورت بسته بندی شده و با طعم های مختلف فروخته می شوند.

با این حال، بادام پوست کاغذی شور آنقدر آسان و سریع درست می شود که هر کسی در اینجا نیز به آن دسترسی دارد. به چیز خاصی نیاز ندارید:

یک کتری، یک مشت چیپس سیب، مقداری بادام کمی خشن، مقداری آب و نمک و یک فنجان مالش دلخواه. روی بادام دودی، من دوست دارم از یک مالش بسیار شیرین، با کریستال های بزرگ شکر که به روشی واضح کاراملی می شوند، استفاده کنم.

عصر قبل بادام ها را در ظرفی با آب نمک 25 درصدی کاملاً سنگین بریزید. بدون نیاز به گذاشتن در یخچال اجازه دهید تمام شب استراحت کنند. صبح آنها را برای همیشه خشک کنید.

بادام

سپس آنها را در یک کاسه کوچک بریزید و با یک قاشق روغن داخل آن بریزید. خیلی خوب هم بزنید تا براق شوند. سپس آنها را از کاسه به مالشی که روی تخته برش ریخته اید، منتقل کنید. خوب بچرخانید، تا زمانی که به طور یکنواخت با مالش پوشانده شوند.
کاری دیگر ندارید جز اینکه آنها را روی سینی فلزی یا روی توری آشپزی قرار دهید، مراقب باشید که یکی روی دیگری قرار نگیرد، آنها را به مدت 1 ساعت در دمای 150 درجه سانتیگراد در یک پخت غیر مستقیم قرار دهید و یک مشت توسکا خاکستری اضافه کنید.
بادام ها کاملا ترد می شوند، مانند یک میان وعده شور می شوند و کریستال های کوچک شکر تبدیل به قطره های کاراملی متبلور شده اند که شیرینی معطر آن کاملاً با سایر ادویه های مالش تضاد دارد.

نت دود بسیار بسیار لطیف تلقی می شود، اما کافی است تا آن را به یک آماده سازی BBQ واقعی تبدیل کنید، متفاوت از هر پیش غذای دیگری و کاملا متنی. این داروی کلاسیکی است که نمی توانید از خوردن آن دست بکشید و تنها محدودیت آن با مقدار روی میز است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *