جواهرات پر شده از طلا چیست و چه تفاوتی با ورمیل طلا دارد؟ بر خلاف جواهرات ورمیل طلا، یک قطعه پر شده از طلا دارای روکش طلا نیست.

آیا جواهرات پر شده از طلا کدر می شود؟ بله، این نوع گوشواره طلا هنوز هم می توانند کدر شوند، اما این نادر است.

برای سیاه شدن طلا مانند سطوح بالای بخارات شیمیایی سولفید در سالن ناخن، قرار گرفتن در معرض سولفید شدید لازم است.

در بین انواع جواهرات طلا، طلای جامد بهترین و گران ترین صندل مجلسی زنانه گزینه است اما “جامد” در واقع یک نام اشتباه است زیرا قطعه ای که صرفا از طلا ساخته شده باشد بسیار نرم و بسیار گران است.

به همین دلایل، جواهرسازان طلا را با سایر فلزات مخلوط می کنند که ساختار و دوام قطعه را فراهم می کند مقدار طلا در آلیاژ (مخلوط فلزات) تعیین کننده قیمت خواهد بود هر چه مقدار طلا بیشتر باشد، قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود.

چگونه می توان از طلای یک قطعه جواهر مطلع شد؟ درجه خلوص طلا با عیار اندازه گیری می شود خالص ترین طلا 24 عیار است.

در بین انواع جواهرات طلا، طلای جامد بهترین گزینه است بسیار ارزشمند است و ارزش خود را برای چندین سال حفظ خواهد کرد.

گوشواره

رنگ محو نمی شود زیرا طلا در خود فلز است نه فقط یک پوشش به علاوه، آن را کدر نمی کند. به عنوان یک امتیاز اضافی، می توان آن را در زمان بحران مالی با پول فروخت.

در مورد ورمیل طلایی در مقابل پر شده با طلا چطور؟ کدام انتخاب بهتر است؟ هر دوی این انواع جایگزین خوبی برای جواهرات طلای جامد هستند.

آنها گزینه های عالی برای افرادی هستند که به فلز حساسیت دارند اما توانایی خرید یک قطعه طلای جامد را ندارند. با این حال، از نظر دوام، جواهرات پر شده از طلا بهتر است. احتمال لکه دار شدن آن کمتر است در واقع، بسیار نادر است.

از سوی دیگر، جواهرات ورمیل طلایی، در صورت از بین رفتن روکش، می توانند کدر شوند تا زمانی که جواهرات پر از طلا دوام بیاورند به مراقبت مناسب نیاز دارد.

یکی از خوبی های این نوع زیورآلات طلا این است که یخچال دوقلو اسنوا 40 فوت قیمت کمتری دارند به علاوه، فلز پایه نقره تضمین می کند که جواهرات ارزش خود را در طول زمان حفظ می کند علاوه بر این، در صورت فرسودگی، می توانید به راحتی آن را تعمیر کنید.

ورمیل طلا در مقابل جواهرات روکش طلا چطور؟ بین این دو، روکش طلا انتخاب مقرون به صرفه تری است. با این حال، روکش با این نوع جواهرات طلا خیلی سریعتر محو می شود که آن را برای کسانی که به فلز حساسیت دارند مشکل سازتر می کند.

جواهرات ورمیل طلایی با آبکاری سنگین‌تر قیمت عروسک روسی کمی گران‌تر است، اما اگر می‌خواهید یک قطعه مقرون به صرفه در مجموعه جواهرات خود داشته باشید، سرمایه‌گذاری بهتری است.

 • منابع:
  1. Gold Jewelry 101: The 4 Types You Should Know About
 • تبلیغات: 
  1. برخی از شگفت انگیزترین مزایای ملاس انگور
  2. فواید قارچ بر سلامت بدن انسان
  3. 10 اصل کلیدی در کسب موفقیت
  4. نکاتی مهم در مورد استفاده از دمپایی بچه گانه

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *