کلوچه و کیک از تخم مرغ زده شده، شکر و آرد تهیه می شود. کلوچه و کیک سنتی فقط با تخم مرغ خمیر می شوند. آنها عمدتاً به هوای محبوس شده در ماتریکس پروتئینی (معمولاً تخم مرغ های زده شده) متکی هستند تا مایه خمیر را فراهم کنند.

گاهی اوقات با کمی بیکینگ پودر یا سایر خمیرهای شیمیایی اضافه می شود. کلوچه و کیک با مایه تخم مرغ قدیمی ترین کیک هایی هستند که بدون مخمر تهیه می شوند.

کیک غذای فرشته یک کیک سفید است که فقط از سفیده تخم مرغ استفاده می کند و به طور سنتی در قالب لوله ای پخته می شود. جنوایز فرانسوی یک کیک اسفنجی است که حاوی کره شفاف است.

کلوچه

کلوچه و کیک بسیار تزئین شده با رویه های مجلل گاهی اوقات گاتو (Gateau) نامیده می شوند که کلمه فرانسوی کیک است. کیک های شیفون کیک های اسفنجی با روغن نباتی هستند که رطوبت را اضافه می کند.

کیک های شکلاتی کیک های کره ای، کیک های اسفنجی یا کیک های دیگری هستند که با شکلات ذوب شده یا پودر کاکائو طعم دار شده اند. کیک شکلاتی آلمانی از انواع کیک های شکلاتی است. کیک های فاج کیک های شکلاتی هستند که حاوی فاج هستند.

کلوچه و کیک به طور کلی به عنوان کیکی برای سرو با قهوه یا چای در صبحانه یا یک استراحت قهوه در نظر گرفته می شود. برخی از انواع از مخمر به عنوان یک عامل خمیر کننده استفاده می کنند در حالی که برخی دیگر از جوش شیرین یا بکینگ پودر استفاده می کنند. این کیک ها اغلب دارای رویه خرده ای به نام streusel یا لعاب سبک هستند.

کلوچه و کیک بدون آرد پخته شده شامل چیزکیک های پخته شده و کیک های شکلاتی بدون آرد هستند. کیک های لایه ای به کیک هایی گفته می شود که با لایه هایی از کیک اسفنجی یا کره ای درست می شوند که با خامه، مربا یا سایر مواد پر می شوند تا لایه ها را در کنار هم نگه دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *