حتی با وجود تمام فواید شگفت‌انگیز کود شیمیایی سفید ۵۰ کیلویی هنوز هم عده‌ای هستند که احساس می‌کنند مزایای کودهای شیمیایی بیشتر از مزایای آن است. در اینجا چند دلیل وجود دارد که چرا استفاده از کودهای شیمیایی همچنان یک انتخاب محبوب باقی مانده است.

به راحتی در دسترس است: شاید دلیل اصلی انتخاب مردم کود شیمیایی سفید ۵۰ کیلویی این باشد که پیدا کردن آنها آسان است. در طول فصل رشد به هر فروشگاه لوازم خانگی یا مرکز باغبانی بروید و قفسه هایی را خواهید دید که با چندین گزینه مصنوعی از برندهای مختلف پوشیده شده اند. تقریباً مانند سایر حوزه های محصول، یک کود شیمیایی برای تقریباً هر موقعیتی که فکرش را بکنید وجود دارد.

کود
سریع کار می کند: وقتی برای کاشت یک باغ یا چمنزار سرسبز وقت می گذارید و تلاش می کنید، می خواهید نتایج را به سرعت ببینید. این منطقه جایی است که کود شیمیایی سفید ۵۰ کیلویی تمایل به برتری دارند.

بسیاری از برندها حتی از این واقعیت استفاده می کنند که محصول آنها نتایج سریع را به عنوان نقطه فروش اصلی خود نشان می دهد و باغبانانی را که می خواهند زودتر از زودتر از ثمره کار خود لذت ببرند، جذب می کند.
رشد بالایی را تحریک می کند: دلیل اصلی که کودهای مصنوعی منجر به چنین نتایج سریعی می شوند این است که برای تحریک رشد بالای گیاه، یعنی بخشی که ما می توانیم ببینیم، فرموله شده اند.

البته، این معمولاً به این معنی است که ریشه‌های گیاه با سرعت یکسانی رشد نمی‌کنند، اما ممکن است زمان‌هایی وجود داشته باشد که رشد بالای آن مهم‌تر از رشد ریشه باشد.
دارای برچسب استاندارد است: قابل درک است که وقتی برای انتخاب کود به مرکز باغبانی می رویم، می خواهیم فرآیند ساده باشد. این یکی دیگر از دلایل محبوبیت کودهای معدنی است. همه آنها تمایل دارند به طور مشابه با یک تفکیک واضح از نوع مواد مغذی و مواد معدنی آنها برچسب گذاری شوند، بنابراین انتخاب آنچه نیاز دارید و رفتن آسان است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *