انقلاب صنعتی و سفرهای ریلی خواستار چمدان‌های سنگین‌تر شد. کیف دوشی مردانه اسپرت و کیف های فرش در حدود دهه 1850 ساخته شدند. جنگ جهانی اول و دوم نیاز به ابداعات نظامی مانند کوله پشتی و کیسه نان داشت.

اینها الهام بخش کوله پشتی ها و کیف های کمربند مدرن بوده اند. در این زمان، بیشتر طرح‌های کیف دوشی مردانه اسپرت که امروز داریم، قبلاً تصور شده بودند. سپس، در دهه 80 شاهد تعدیل کیسه دور دور قرون وسطی در کیف ماه بودیم و کیف های تناسب اندام و دافل نیز تبدیل به یک چیز شدند.

اینها توسط مردان و زنان تبلیغ می شد. دهه 90 شاهد کاهش مد کیف های مردانه بودیم و در همین زمان، حمل کیف های کوچکتر برای مردان «غیر مردانه» شد. در حدود سال 2009، کیف دوشی مردانه اسپرت صلیب به صحنه آمدند و بیشتر و بیشتر توسط مردان پوشیده شدند.

کیف

بعدها، هیپسترها شروع به حمل لباس های شیک کردند. حرکت به سمت مردانی که از کیف‌های زنانه‌تر استفاده می‌کنند، زمانی آغاز شد که لباس‌های خیابانی در دهه ۲۰۱۰ به مدهای لوکس راه یافتند. به طور معمول، مد با برچسب ها تعریف می شد و به خیابان ها کشیده می شد. در این مرحله برعکس شروع شد.

کیسه های ماه دوباره به عنوان کیسه های کمربند در صحنه ظاهر شدند و کیف دوشی مردانه اسپرت ایجاد و پذیرفته شد. شراکت لویی ویتون در سال 2017 با سوپریم شاهد تغییرات عظیمی در مد مردانه بود. این صحنه را برای آنچه امروز در حال انجام است تنظیم کرد.

فراگیر شدن طراحی کیف زنانه در لباس‌های مردانه و فروش بعدی آن نشان می‌دهد که این روند برای مدتی وجود خواهد داشت. سلبریتی ها از چپ و راست این سبک را دنبال می کنند و با توجه به ارزش یک پنی زیبا، خانه های مد مطمئنا سعی می کنند آن را در کانون توجه نگه دارند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *