درون کیف سامسونت رمزی از پارچه جین نخی بادوام و سنگین و آستر تافته ساخته شده است. زیپ طلایی صاف در قسمت بالا باز شدن آن را آسان می کند. دسته دوتایی محکم، کیف حمل و نقل را در دسترس تر می کند. به راحتی می توانید آن را روی دست یا روی شانه حمل کنید.

کیف با ظرفیت بزرگ، کیف سامسونت رمزی دارای یک محفظه اصلی بزرگ است. یک جیب زیپی بزرگ در داخل با یک حلقه خاص، برای قلاب کردن روی کلیدها. دو جیب باز بزرگ در بیرون برای نوت بوک و غیره مناسب است. یک جیب کشویی اختصاصی برای گوشی که آن را از خط و خش نجات می دهد تا بتوانید به راحتی آن را پیدا کنید. یک جیب زیپی در پشت.

کیف

آستین لپ‌تاپ، کیف سامسونت رمزی همراه با آستین لپ‌تاپ با فوم 13 اینچی عرضه می‌شود. شما می توانید به طور خاص هنگام سفارش خود یادداشت بگذارید و آستین لپ تاپ را در اندازه های 13، 14 یا 15 اینچی بر اساس نیاز خود دریافت کنید.

محفظه مداد، کیف سامسونت رمزی با یک مداد نیز همراه است – که می تواند برای سازماندهی هوشمندانه لوازم التحریر شما استفاده شود.

کیف لپ تاپ چند منظوره کیسه کار تجاری با ظرفیت بالا با دسته دوتایی از آن به عنوان کیف دستی، کیف لپ تاپ، کیف دستی معلم، کیف شانه، کیف دستی، کیف کار و کیف مسافرتی در هر زمان و هر مکان استفاده کنید. جین جهانی با هر لباسی هماهنگ می شود.

انتخاب هدیه عالی جلوی کیف جین دارای مارک فویل طلای چرم طبیعی است و جزئیات کوچک این کیف لپ تاپ را برای زنان متمایزتر و چشم نوازتر کرده است.

این یک انتخاب خوب برای مادران، دوست دختران، همسران، خواهران و خودتان برای همه مناسبت ها است، ممکن است در روز مادر، روز ولنتاین، کریسمس، تولدها یا سالگردها باشد. با چنین کیف سامسونت رمزی بزرگ و منظمی می تواند تمام نیازهای روزانه شما را برآورده کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *